HUVUDKONTOR

Örebro

Vagngatan 19
702 27 Örebro

Vi finns på vårt huvudkontor i Örebro.

Vi har även filialer i Borås, Karlstad, Jönköping, Göteborg, Söderhamn, Ockelbo, Sundsvall och Mariestad.

Personal

Carina Davidsson

Ekonomichef

carina.davidsson@bengtsakeri.se

019-27 07 62

Katarina Essen

Ekonomiassistent

katarina.essen@bengtsakeri.se

019-27 07 64

Helena Sjölinder

Ekonomiassistent

helena.sjolinder@bengtsakeri.se

019-27 09 06

Niklas Johansson

Fordonschef

niklas@bengtsakeri.se

070- 231 60 94

Håkan Johansson

Avtalsansvarig/inköp av fordon

hakan@bengtsakeri.se

070- 378 73 85

Calle Jonsson

Verkstadsansvarig

calle.jonsson@bengtsakeri.se

070- 655 62 49

Greger Persson

Fordonsadministratör

greger@bengtsakeri.se

070- 378 40 98

Marcus Gustafsson

Fordonstransportör

Peter Törner

Fordonstransportör

Therese Johansson

Trafikadministratör

therese.johansson@bengtsakeri.se

070- 378 37 84

Peter Bjurenholt

Trafikledare

peter.bjurenholt@bengtsakeri.se

070- 378 37 68

Tony Lilja

Trafikledare

tony.lilja@bengtsakeri.se

070-580 48 04

Sten Sundell

Trafikledare

sten.sundell@bengtsakeri.se

070-690 02 50

Carl Eriksson

Trafikledare Karlstad/Örebro

carl.eriksson@bengtsakeri.se

073-026 18 56

Andreas Löwe

Nattförman

nattforman@bengtsakeri.se

070- 693 46 55

Tobias Lindström

Filialchef Borås

tobias.lindstrom@bengtsakeri.se

070- 693 45 50

Robert Rydh

Filialchef Jönköping

070- 653 74 14

Jonny Lindblom

Filialchef Ockelbo

jonny.lindblom@bengtsakeri.se

070- 693 46 57

Kontakta oss

    Jag godkänner att bli kontaktad.

    Vi finns på vårt huvudkontor i Örebro.

    Vi har även filialer i Borås, Karlstad, Jönköping, Göteborg, Söderhamn, Ockelbo, Sundsvall och Mariestad.

    Kontakta vår personal

    Huvudkontor i Örebro
    Besöksadress:
    Vagngatan 19
    702 27 Örebro